do początku
O Kancelarii
Zakres usług
Zespół
Pakiety
Szkolenia
Usługi on-line
Wolne myśli, czyli co prawnik myśli
Kontakt

Szkolenia
drukuj

Oferta Kancelarii uzupełniania jest o usługi szkoleniowe z zakresu prawa.

 

Od 2001 roku mam przyjemność, w sposób ciekawy i nieszablonowy przekazywać wiedzę z zakresu prawa. Prowadziłem szkolenia dla kadry zarządzającej przedsiębiorstwami, przygotowujące do zdobycia międzynarodowych kwalifikacji finansowych ACCA oraz w ramach studiów podyplomowych Executive Studies in Finance. Od wielu lat, przy współpracy z EY Academy of Business sp. z o.o. prowadzę otwarte szkolenia menadżerskie pt. Prawo dla menadżerów, czyli co każdy menadżer wiedzieć powinien zanim zadzwoni do swojego prawnika ....

 

Na przestrzeni ostatnich lat prowadziłem również zajęcia ze studentami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, w trakcie których starałem się wskazać sposoby praktycznego wykorzystania w pracy zawodowej posiadanej przez nich wiedzy o prawie.

 

Zgodnie z potrzebami Klientów, prowadzę szkolenia z tematyki stanowiącej przedmiot ich zainteresowania z zakresu prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa pracy, prawa upadłościowego, czy prawa umów.

 

Kiedy dojdziesz to wniosku, iż należy przeszkolić Twoich pracowników, tak aby zrozumieli prawne konsekwencje podejmowanych decyzji, wypełnij poniższy formularz, wskazując interesującą Cię tematykę, a na pewno otrzymasz ofertę ciekawego szkolenia.Napisz do nas!

Imię:*
Imię:*
Firma:
E-mail:*
Telefon:
* Pola obowiązkowe
Wyślij