do początku
O Kancelarii
Historia
Wizja
Zakres usług
Zespół
Pakiety
Szkolenia
Usługi on-line
Wolne myśli, czyli co prawnik myśli
Kontakt

O Kancelarii » Historia
drukuj

Pracę z prawem zacząłem w 1999 roku. Przez blisko 15 lat pracowałem jako prawnik wewnętrzny, zapewniając bezpieczeństwo prawne wielu podmiotom gospodarczym, o zróżnicowanym przedmiocie działalności. Byłem członkiem zarządu oraz członkiem rady nadzorczej wielu prywatnych spółek kapitałowych. Doświadczenie to pozwala mu rozumieć procesy biznesowe zachodzące w każdej organizacji z pozycji zarządcy i właściciela.

 

Miałem okazję świadczyć usługi doradcze na rzecz wielu podmiotów gospodarczych, prowadzących działalność w zakresie obrotu i komercjalizacji nieruchomości, usług budowlanych, finansowych, sportu profesjonalnego, sprzedaży towarów oraz wielu, wielu innych. Uczestniczyłem w tworzeniu struktur prawnych dla podmiotów rozpoczynających działalność gospodarczą, jak i przekształcających dotychczasową formę prowadzonej działalności. Świadczyłem usługi również na korporacyjnych podmiotów międzynarodowych, wywodzących się z krajów Unii Europejskiej.

 

W istotnej części zajmowałem się prowadzeniem w imieniu Klientów negocjacji oraz reprezentowaniem ich interesów w sporach. Miałem okazję uczestniczyć także w międzynarodowych postępowaniach arbitrażowych. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakres administracji.

 

Stałymi Klientami Kancelarii są zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, jak i spółki prawa handlowego.

 

Moim celem jest zapewnienie Klientom pełnej satysfakcji i maksymalnego bezpieczeństwa transakcji Rozumiem, że wszystkie podejmowane przez przedsiębiorcę działania mają określony cel. Proponuję efektywne rozwiązania, które nie tylko ograniczają ryzyka związane z prowadzoną działalnością, ale także są najbardziej korzystne z biznesowego punktu widzenia biorąc pod uwagę środowisko, podatki oraz aspekty prawne. Każda sprawa i każdy projekt traktowany jest przy tym indywidualnie. Indywidualnie też dobierane są instrumenty do ich realizacji.