do początku
O Kancelarii
Historia
Wizja
Zakres usług
Zespół
Pakiety
Szkolenia
Usługi on-line
Wolne myśli, czyli co prawnik myśli
Kontakt

O Kancelarii
drukuj

Twoje korzyści z partnerstwa doradczego:

 

W końcu jesteś wysłuchany, poznany i zapamiętany. Szczegółowo przeanalizuję Twoją sytuację, branżę i otoczenie prawne. Wezmę pod uwagę Twój cel oraz dotychczasowe doświadczenia, aby nie tracić Twojego czasu na powielanie nieskutecznych rozwiązań. Od teraz będziesz miał partnera, który Cię wesprze.

 

Jesteś na bieżąco. Dobrze się rozumiemy, bo rozmawiamy bez żargonu prawniczego.Wspólnie i na bieżąco, omawiamy wyniki działań oraz dokonujemy analiz, planując kolejny krok. Jesteśmy w kontakcie, dzięki czemu masz zawsze aktualne informacje o przebiegu prowadzonych spraw. Dzięki temu jesteś spokojny i wiesz,  że ktoś zajmuje się Twoją sprawą, a Ty możesz skoncentrować się na rozwoju swojego biznesu.

 

Oszczędzasz czas, czyli pieniądze. Wiesz, że Twoje sprawy zajmują tylko tyle czasu ile potrzeba na ich rzetelne i właściwe przygotowanie i przeprowadzenie.

 

Masz partnera biznesowego. Ogromne doświadczenie pozwala mi na kompleksowe realizowanie projektów związanych z codzienną działalnością podmiotów gospodarczych.
Określasz problem i cel, który chcesz osiągnąć, i otrzymujesz analizę tak rozumianej sprawy pod kątem przepisów prawa, jej specyfiki oraz zaproponowane metody osiągnięcia tego celu.

 

Jesteś chroniony w sądzie. Reprezentuję Twoje interesy zarówno przed sądami powszechnymi, jak i w ramach postępowań polubownych. Uczestniczę w postępowaniach egzekucyjnych oraz upadłościowych oraz prowadzę postępowania z zakresu administracji.

 

Masz pomoc w trudnych negocjacjach. Moje doświadczenie w sądach, sporach, ugodach
i arbitrażu wykorzystam w negocjacjach prowadzonych na rzecz twojego przedsiębiorstwa.

 

Będziesz usatysfakcjonowany, ponieważ otrzymasz biznesowe wsparcie.

Proponowany model partnerstwa doradczego zyskał wielu zwolenników. Zadowolenie moich Klientów jest podstawowym celem dalszej działalności.

 

Zapraszam do współpracy.

Łukasz Oleksiuk

radca prawny